Schule

Unser Kollegium

nauczaciele

Kollegium

  • Edyta Atmaca
  • Małgorzata Cieśla
  • Aleksandra Glodowski
  • Małgorzata Górny
  • Ewa Gruszczyńska
  • Edyta Kulik
  • Magdalena Lepianka-Nowak
  • Izabela Maria Mischke
  • Dorota Paszylka
  • Wiesława Piórkowski
  • Anastazja Pustelnik
  • Agnieszka Redźko
  • Alina Rytarowski
  • Magdalena Sarbowska
  • Jolanta Sawczuk
  • Dorota Sowiński
  • Małgorzata Staszak
  • Emilia Wojtania-Chmiel

Mitarbeiter

  • Remigiusz Fiedler
  • Ewa Kabacińska
  • Izabella Modrzejewska

Theater

  • Katarzyna Pelikan
  • Przemysław Walkowicz

 

 

 

Unterrichtsfilialen 2019-2020

UWAGA: (2019.08.06) zmiana adresu na Tempelhof - pierwsze zajęcia odbędą się w biurze "Oświaty"!

PUNKTY NAUCZANIA W ROKU SZKOLNYM 2019-2020

(W większości punktów lekcje trwają od godz. 16.30 do godz. 19.00 )

 

NEUKÖLN

Biuro PTS "Oświata"
Lichtenrader Straße 42, 12049 Berlin
kontakt telefoniczny możliwy w poniedziałki i czwartki w godz.12–14
E-Mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

 

FRIEDRICHSHAIN

Andreas–Schule Gymnasium
Koppenstr.76, 10243 Berlin
Räume: H103, H105
środa 16.30 - 18.30 - Kl. 1-3, 4-6 i gimn.

 

TEMPELHOF

UWAGA! - pierwsze zajęcia odbędą się w biurze "Oświaty" (Lichtenrader Straße 42, 12049 Berlin)

Georg-Büchner-Oberschule (Gymnasium)
Lichtenrader Damm 224-230
12305 Berlin
sala na parterze
wtorek 16.30 - 19.00 - Klasa kl. 1-4

 

REINICKENDORF

Bettina-von-Armin-Oberschule
Senftenberger Ring 49, 13435 Berlin
pawilon nr. 6, I piętro
środa 16.30 - 19.00

 

RUDOW

Grundschule am Regenweiher
Johannisthaler Chaussee 328, 12351 Berlin
Parter sale nr 5, 7, 10
wtorek 16.30 - 19.00 kl. 0-3, kl. 4-5, kl. 6 i gimn

 

WILMERSDORF

Marie-Curie-Oberschule
Weimarische Straße 21, 10715 Berlin
I piętro, klasy nr 204-207
środa 16.30 - 19.00 kl. 0-1, kl. 2-3, kl. 4-6 i kl.gimn.

 

SPANDAU

Lily-Braun-Oberschule
Münsinger Straße 2, 13597 Berlin
sale: 024, 025, pierwsze piętro
środa 16.30 - 19.00 kl. 1-3, kl. 4-6 i kl. gimn.
17.30 – 19.00
przygotowanie do egzaminu certyfikatowego

 

SPANDAU

Christian Morgenstern Grundschule
FiZ Hermine

Räcknitzer Steig 12, 13593 Berlin
wtorek 14.30 - 17.00 Klasa 1-3

 

PRENZLAUER BERG

Medienzentrum
Hosemannstr.14, 10409 Berlin
poniedziałek 16.30 - 18.00
grupa przedszkolna
poniedziałek 16.30 - 19.00
kl. 1-3

 

POTSDAM

Rosa-Luxemburg-Grundschule
Burgstraße 23a, 14467 Potsdam
sala 222, 223
czwartek 16.15 - 17.45
grupa młodsza i grupa starsza

 

POTSDAM

Grundschule am Humboldtring
UNESCO-Projektschule
Humboldtring 15/17, 14473 Potsdam
wtorek 16.30 - 18.00 grupa przedszkolna

 

WEDDING

St.-Petrus-Kirchengemeinde
Bellermannstr. 92, 13357 Berlin
dzwonek wejściowy do Gemeindesaal
czwartek 16.30 - 19.00 kl. 1-3, kl. 4-6 i kl.gimn.